Obchody 50. rocznicy powołania Muzeum

Muzeum Wojsk Lądowych w Bydgoszczy zaprasza na wspólne obchody 50. rocznicy powołania naszej instytucji, które odbędą się w sobotę 21 października, w naszej siedzibie głównej przy ulicy Czerkaskiej 2.
MWL MRAP

Zainteresowani będą mogli nas odwiedzić w godzinach 10:00-16:00. Dla zwiedzających przygotowaliśmy następujące atrakcje: konkurs historyczny, wystawę pojazdów wojskowych zarówno historycznych (transporter opancerzony M3A1 Scout Car i samochód pancerny Daimler Dingo Mark III) jak i współcześnie użytkowanych przez Wojsko Polskie (pojazd opancerzony MRAP oraz KTO Rosomak) oraz, we współpracy ze Stowarzyszeniem GWARD Kwidzyn, strzelnicę z pneumatyczną bronią sportową (tylko dla osób pełnoletnich lub dzieci od lat 12 z pełnoletnim opiekunem). Wstęp wolny.