Otwarcie ekspozycji wewnętrznej dla zwiedzających

Informujemy, że od 19 maja Muzeum udostępnia dla zwiedzających ekspozycję stałą i wystawy czasowe. Otwieramy również nasz muzealny sklepik.

Tymczasowo (do odwołania) ulegają zmianie godziny otwarcia muzeum:
poniedziałek: muzeum nieczynne
wtorek-piątek: 9:00-14:00
niedziela: 10:00-14:00 (wstęp bezpłatny)
W trosce o Wasze bezpieczeństwo Muzeum będzie działać w oparciu o obowiązujące w kraju wskazania dotyczące zasad bezpieczeństwa i ograniczeń w stanie epidemii COVID-19:
-Na salach ekspozycyjnych może przebywać jednocześnie do 50 osób,
-Na terenie całego Muzeum w tym ekspozycji plenerowej należy utrzymywać bezpieczny dystans pomiędzy zwiedzającymi (minimum 2 metry),
-Podczas zwiedzania obowiązuje nakaz zasłania nosa i ust, zarówno w salach wystawowych jak i na ekspozycji plenerowej,
-Bezpośrednio przed zwiedzaniem sal wystawowych należy zdezynfekować ręce. Zachęcamy także do noszenia rękawiczek.
-Przy kasie biletowej może przebywać tylko jedna osoba,
-Rekomendujemy korzystanie z kart płatniczych,
-Do odwołania nie będzie dostępna usługa przewodnicka po muzeum, obowiązuje zwiedzanie indywidualne, zwiedzanie grupowe jest zabronione do odwołania,
-Utrzymujemy dotychczas obowiązujące zasday zwiedzania: nie dotykamy eksponatów, gablot ani elementów wystawy.
Zapraszamy!