👉 To jedna z większych imprez tego typu w Polsce. W tym roku uczestniczyło w niej ok. 3️⃣0️⃣ graczy z całego kraju. Rozegrano wiele gier mniej lub bardziej popularnych wydawców, m. in. „Stargard Solstice,” “Mud & Blood,” “Battles in the East 1,” “Battles in the East 2,” “Sicily II” czy też “Stalingrad Pocket.” Dominował XX wiek, ale nie zabrakło gier dotyczących XVII wieku – “This War Without Enemy” i starożytności – „The Great Battles of Alexander” i „Hannibal Barkas.”
👉 Konwent był też okazją do przetestowania prototypów gier – „Tomaszów Lubelski 1939” i „Aurea Meciocritas: Europa Środkowa u progu renesansu.”
👉 Jak zwykle pomimo dramatycznych wydarzeń na planszach konwent obywały się w przyjaznej atmosferze, a uczestnicy mieli okazję zwiedzić nasze muzeum.
Do zobaczenia za rok❗❗❗
_________
Zachęcamy do śledzenia naszych profili na:
Facebooku – https://www.facebook.com/MuzeumWojskLadowych
Instagramie – https://www.instagram.com/muzeum_wojsk_ladowych