Tymczasowa zmiana godzin otwarcia Muzeum Wojsk Lądowych

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną Muzeum będzie otwarte w następujących godzinach: poniedziałek: muzeum nieczynne wtorek-piątek: 9:00-15:00 sobota: muzeum nieczynne niedziela: 10:00-14:00 (wstep bezpłatny).

W trosce o Wasze bezpieczeństwo wszyscy zwiedzający są zobligowani do przestrzegania obowiązujących w Muzeum Wojsk Lądowych zasad bezpieczeństwa:
– Na salach ekspozycyjnych może przebywać maksymalnie do 50 osób.
– Na terenie całego Muzeum, w tym ekspozycji plenerowej, należy zachować bezpieczny dystans pomiędzy zwiedzającymi (minimum 2 metry),
– Podczas zwiedzania obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa, zarówno w salach wystawowych jak i na ekspozycji zewnętrznej.
– Bezpośrednio przed zwiedzaniem sal wystawowych należy zdezynfekować ręce. Zachęcamy także do noszenia rękawiczek.