usuń

Wystawa czasowa "O niepodległość, całość i wolność Ojczyzny naszej! Prosimy Cię, Panie..."

Serdecznie zapraszamy na wystawę pt "O niepodległość, całość i wolność Ojczyzny naszej! Prosimy Cię, Panie..." poświęconą setnej rocznicy odzyskania niepodległości. Prezentujemy niełatwą drogę jaką przebyli nasi przodkowie, by Polska mogła powrócić na mapę Europy. Ukazujemy i składamy hołd wszystkim rodakom, którzy niezależnie od opcji politycznych czy wyznawanych wartości, wykazali się odwagą i wykorzystali szansę jaką stworzyła im historia. Wystawa współfinansowana jest ze środków Ministerstwa Obrony Narodowej.

Muzeum Wojsk Lądowych w Bydgoszczy

ul Czerkaska 2, 85-641 Bydgoszcz